הכל על נשירת שיער אצל גברים ונשים כאחד, טיפול טבעי על ידי צמחי מרפא

הכל על נשירת שיער וטיפול טבעי.

יום 24 מרץ 2014 בשעה 13:16

סובלים מנשירה? הינה טיפול מושלם עם תוצאות!

נשירת שיער טיפול טבעי  -  Natural treatment for hair loss

צמחי מרפא מונעים בעיות שיער מסוימות ומספקות מענה טבעי לצרכי השיער. שמנים הצמחיים נספגים בקרקפת בקלות, מגבירים את יעילות המוצרים ומזינים את הקרקפת. ניחוחותיהם הארומטיים של הצמחים  יוסיפו הנאה צרופה לפעולות החפיפה והריכוך של שיערך. טיפול טבעי בנשירת שיער תוך התמדה במוצרים ירוקים כגון "ערכת הדס" של מרפא הבושם ישיגו תוצאות מעולות לשימור איכות השעיר ובריאותו.

http://mrphbosem.com

נשירת שיער 

באילו מחלות יכולה להופיע נשירת שיער?
נשירת שיער יכולה להופיעכ 6 עד 8 שבועות לאחר מחלת חום קשה כמו למשל שפעת או דלקת ריאות קשה. אובדן שיער מסוג זה הוא ברוב המיקרים זמני והמחזור הרגיל של צמיחת השיער עשוי להתחדש לאחר חודשים ספורים. הפרעות בפעילות בלוטת התריס יכולות גם הן לגרום לדלדול השיער, שהוא הפיך לאחר הטיפול המתאים בבלוטה. במקרים בודדים תרופות מסויימות בינהן תרופות נגד קרישת הדם, תרופות נגד שיגדון (Gout), תרופות לטיפול בדיכאון, תרופות מסוג חוסמי בטא המשמשות לטיפול ביתר לחץ דם ובהפרעות בקצב הלב ותרופות המכילות נגזרות של וויטמין A עלולות לגרום גם הן לנשירת שיער מוגברת. הפרעות הורמונליות המתבטאות אצל נשים בשיעור יתר ובמחזור בלתי סדיר עלולות לגרום גם לדלדול שיער. הטיפול בהפרעה ההורמונלית מביא ברוב המקרים להחזרת צמיחתו התקינה של השיער.

תרופות הגורמות לדלדול שיער
Allopurinol לטיפול ב Gout 
Heparin נוגד קרישה
Coumarin נוגד קרישה
Clofibrate מפחית כולסטרול
Gemfibrazil מפחית כולסטרול
חלק גדול מהתרופות הכמותרפיות
נשירה על רקע הורמונאלי - גנטי. בגברים מתאפיינת בהרחבת המפרצים בקדמת הקרקפת ואיזור מתרחב ללא שיער בקודקוד. בנשים נשירת שיער על רקע תורשתי תהיה יותר במרכז הקרקפת ללא מפרצים. 


התמחותינו היא מציאת שורש הסמטום הגורם לנשירת שיער וטיפול מותאם אישית בהזרקת תרכובות צמחים בשילוב תרכובות פנימיות לאיזון הגוף ע"י בדיקות דם ורפואת הצמחים.
מספר סיבות לנשירת שיער:
גורמי נשירה לנשים 
תופעת ההתקרחות בקרב נשים היא פחות נפוצה מאשר אצל הגברים אך עלולה להיות מאוד כואבת. נשים המאבדות אפילו מעט משערן נוטות לסבול יותר מירידה בביטחון העצמי לעומת גברים הסובלים מאותה תופעה. הסיבות להתקרחות אצל נשים מתחלקות לשתי קבוצות עיקריות, סיבות גנטיות וסיבות לא גנטיות. הסיבות הלא גנטיות הן לרב הפיכות ולכן הן פחות חמורות. 
מה הסיבה לדלדול שיער אצל נשים מבוגרות?

הקרחת הגברית מוכרת לכל אך רק מעט יודעים שחלק מהנשים סובל גם הוא מדילדול שיער דומה, המופיע בד"כ אחרי העשור הרביעי או החמישי לחיים. הפסקת צמיחת השיער הנורמלי ותחילת צמיחתו של שיער פלומתי עדין ובלתי נראה לעיין באיזורים מסויימים של הקרקפת קשורה בגורמים תורשתיים והורמונליים וגורמת להופעת הקרחת הגברית האופיינית. גם אצל חלק מהנשים המבוגרות מתרחשת תופעה דומה אך אצלן מופיע דלדול שיער בלבד ללא התקרחות מליאה.בדומה לגברים הסיבה השכיחה ביותר לדלדול שיער אצל נשים בגיל 40 ומעלה היא סיבה גנטית, כאשר הנטייה יכולה לעבור הן מצד האם והן מצד האב. לעיתים הנטייה לדילדול שיער מדלגת על דור אחד. במקרים אלה להורים יש שיער מלא עד גיל מבוגר אבל ניתן לזהות את דילדול השיער המשפחתי אצל הסבא, או אחת הדודות.

האם יש קשר בין תזונה לנשירת שיער? 

איכות התזונה ובמיוחד כמות החלבון במזון חשובים ביותר לצמיחה תקינה של השיער.החלבון המצוי בכמות גדולה בבשר לסוגיו, בייצים, חלב, גבינות, פולי סויה וקטניות, חיוני ליצירת הקראטין שהוא מרכיבו העיקרי של השיער. טבעונים או אנשים (בעיקר נערות) המיישמים דיאטות קיצוניות למטרות הרזייה עלולים לפתח דלדול שיער קשה. הנשירה המסיבית מופיעה במיקרים אלו כ 3 חודשים לאחר תחילת הדיאטה. המצב הפיך על ידי חזרה לתזונה נכונה המכילה כמות מספקת של חלבונים. סיבות אחרות הגורמות לדלדול שיער הן חוסר ברזל הגורם לאנמיה, חוסר אבץ ועודף ויטמין A .

מה הוא הקשר בין נשירת שיער להריון ולידה?

נשירת שיער מוגברת שכיחה לאחר לידה. תופעה זו נובעת מכך שיותר זקיקי שיער נמצאים בשלב הצמיחה הפעילה בתקופת ההריון. עם סיום ההריון והשינוי במצב ההורמונלי זקיקים אלו עוברים חזרה לשלב המנוחה דבר המתבטא לעיתים בנשירת יתר. תופעה זו היא זמנית וצפיפות השיער חוזרת ברוב המקרים לתיקנה תוך 1 עד 6 חודשים מיום הלידה. במטרה להפחית ככל האפשר את נשירת השיער לאחר הלידה יש לנהוג בו בעדינות מרובה ולהבריש במברשת רכה בלבד. מומלץ לחפוף בעדינות וליבש את השיער על ידי ספיגת המיים במגבת. בתקופה זו כדאי לאמץ תסרוקת פשוטה שאינה מצריכה מתיחת יתר של השיער. אצל חלק קטן מאוד של הנשים הסובלות מנשירת שיער הדבר תלוי בשימוש בגלולות למניעת הריון. אצל רובן הנשירה מופיעה דווקא לאחר הפסקת השימוש בגלולות וזאת מסיבות הדומות לנשירת השיער לאחר הריון. השיער חוזר לצפיפותו הרגילה לאחר 6 עד 12 חודשים.
הסיבה הגנטית העיקרית לאיבוד שיער אצל נשים היא למעשה אותה סיבה כמו אצל הגברים - ייצור של אנזים הנקרא "five alpha reductase" אשר גורם להורמון הגברי העובר במחזור הדם להפוך להורמון הנקרא Dihydrotestosteron או בקיצור DHT, הורמון זה גורם נזק לשורשי השערות, הנזק מתבטא בשני אופנים: 

שורשי השערה מצטמצמים והשערות המיוצרות נעשות יותר דקיקות. 
השערות הפגועות נמצאות יותר זמן בשלב המנוחה ופחות זמן בשלב הצמיחה. כתוצאה מכך השיער הופך לדליל. תופעה זאת מתחילה אצל נשים בגיל המעבר, עקב הפחתה בייצור ההורמון הנשי בגוף האישה. 

סיבה גנטית נוספת לנשירת שיער אצל נשים, אם כי יותר נדירה, היא Alopecia Areata והיא מופיעה כהתקרחות באזורים נקודתיים בראש. הזרז העיקרי להתקרחות זאת הוא לחצים נפשיים. מחלה זאת עלולה להתפתח ל - Totalis Alopecia או Alopecia Universalis, מחלות הגורמות להתקרחות מלאה בראש או בכל הגוף בהתאמה. סיבות שמקורן אינו גנטי מתבטאות בדרך כלל בשערות רבות הנכנסות לשלב המנוחה Telogen ( להסבר על שלבי החיים של השערות התקרחות גברית ), מצב זה הוא לרב הפיך. הגורמים העיקריים לתופעה זאת הם: 
דיאטה חריפה. 
הריון. 
בעיות בבלוטת התריס- מצב של יתר או חוסר גורם לנשירת שיער והוא נפוץ מאוד בקרב נשים בגיל המעבר. 
מחסור בויטמינים ו\או מינרלים - בעיקר ברזל. 
לחצים נפשיים. 
תגובה לתרופות או טיפולים כמו טיפולים כימותרפיים לדוגמא. 
שינויי מזג האוויר ובעיקר בוא עונות הסתיו או החורף גורם לנשירת שיער מוגברת אצל נשים רבות.

תזונה וויטמינים:
אחד הגורמים לצמיחה בריאה ותקינה של השיער הינו הויטמינים, מינרלים והסדרי התזונה שלכם במהלך היום. במידה ותהיה פגיעה באחד מהמרכיבים האלה של תזונה ושתייה נכונה במהלך היום הסיכוי לסבול מתופעה של התקרחות או נשירת שיער הינה גודלת.
סיכום הסיבות השכיחות לנשירת שיער - ללא שינוי במראה עור הקרקפת

תזונה לקוייה מחסור בחומצות אמינו, מינראלים
דיאטת "כאסח" חוסר קלוריות - לא מאפשר צמיחת שיער
שינויים הורמונאליים אחרי הריון, אחרי הפסקת גלולות למניעת הריון
מחלות עם חום גבוה אחרי שפעת, דלקת ריאות או כל מחלה קשה אחרת
איבוד או מחסור בדם חוסר בדם או הפחתת דם לקרקפת "חונקת" את הזקיקים
תרופות למשל קומאדין, הפארין,דראלין, עודף ויטמין A ואחרים
בלוטת התריס גם עודף פעילות וגם תת פעילות של בלוטת התריס גורמות לנשירה
תינוקות חלק מהילודים מאבדים הרבה שיער בשבועות הראשונים לחייהם
לחץ נפשי Stress לחץ - מתח נפשי פתאומי או מתמשך עלול לגרום לנשירה מהותית
מחלה קשה מחלה קשה מכל סוג או תאונה קשה עלולות לגרום לנשירת שיער
נטיה גנטית דלדול השיער בעיקר מרכז הקרקפת בנשים (מפרצים בגברים)

צמחי מרפא לטיפול בנשירה

להלן מקצת רשימת צמחי המרפא המסיעים לבעית רה על פי הפולקלור והרפואה העממית של צמחי מרפא של א''י:
1.צמח מרפא הדס.
2.צמח מרפא סרפד.
3.צמח מרפא גירניום לימוני.
4.צמח מרפא כופר-חינה.
5.צמח מרפא ער אציל"דפנה"
6.צמח מרפא רוזמרין.
7.צמח מרפא פשתה-פשתן
8.צמחי מרפא לנטילה פנימית: שמן נר הלילה החופי,שמן אתרוג.
יש לציין שצמחי מרפא הנ''ל עשירים במינרלים ובמיוחד בויטמינים:
ברזל,אבץ.ויטמין E,C חומצה גמא לינולינת ועוד .
להרחבה ראה ברפואת צמחים ב"אינדקס צמחי מרפא"וכמו כן בערך "שמנים"באתר זה.
על תכשירים קוסמטיים טיפוליים מצמחי מרפא של מרפא הבושם ראה:בחנות המפעל-קטלוג מוצרים.

הקומפלקס המועיל ביותר לנשירת שיער הינו:שמן נר הלילה לשימוש פנימי,ושמפו הכולל הדס,סירפד,דפנה ורוזמרין.שימוש קבוע בקומפלקס זה מועיל אף במידי!

medicinal plants&natural cosmetics

המלצה חמה לטיפול טבעי בנשירת שיער

המלצה חמה לטיפול טבעי בנשירת שיער
שלום,
שמי סטפני ואני רוצה להמליץ לכם על ערכה נגד נשירה.
קצת רקע:
עד לפני כשנה, סבלתי מנשירת שיער עיקשת שהחלה אחרי הלידה ופשוט סירבה להיפסק במשך שנתיים.
הייתי מאוד מוטרדת שכן חלה אצלי התקרחות בחלקים שונים בראש ולכן פניתי לרופאת עור שעשתה לי מיליון בדיקות ובסוף אמרה לי שאין לי שום בעיה רפואית ושאין יותר מידי מה לעשות שכן ישנה מגמה כללית של התקרחות באוכלוסיה בגלל סיבות סביבתיות אלו ואחרות.

החלטתי לפנות לצד האלטרנטיבי של הרפואה (למרות שלא האמנתי בו עד אז) ולאחר התייעצות עם מרצה לרפואה סינית, השגתי את שמות הצמחים שע"פ הרפואה הסינית מעודדים התחדשות תאי דם בקרקפת וצמיחת שיער. איתרתי מפעל בגליל שמתמחה בקוסמטיקה טבעית, בבעלות איש מקסים והוא הכין לי ערכה מאותם צמחי מרפא הכוללת שמפו, מרכך, מסיכה ושמן לבליעה נגד נשירה (המוצרים כולם טבעיים באישור מכון תקנים ומשרד הבריאות).

אני רק יכולה לומר לך שחיי השתנו מאז.

אחרי חודש הנשירה נעצרה לגמרי ואחרי חודשיים השיער שנשר החל לצמוח מחדש. כיום אני משתמשת כבר כמעט שנה במוצרים וטפו טפו טפו, השיער התמלא ולא נושר (אגב, השימוש במוצרים הוא על בסיס יומי ואין צורך לחשוש מחפיפה יומיומית, פעולה שמרתיעה המון אנשים, שכן לא מדובר בשמפו ומרכך רגילים).

בעקבות ההצלחה בטיפול בנות רבות שראו את השינוי במו עיניהן, התעניינו, החליטו להתנסות אף הן ורכשו את הערכה. כולן מרוצות מאוד והפכו ללקוחות קבועות של המפעל, לכן אני יכולה לומר עם אחריות מלאה ובלי שום אינטרסים (חוץ מאינטרס אחד לשמר את המפעל הנפלא הזה ושלא ייגמר לעולם...ועוד אחד – לעזור לאנשים שאני מבינה היטב את מצוקתם) שהנוסחא הזו עובדת כמו קסם ובגדול.


המפעל נקרא מרפא הבושם ולבעליו קוראים שמעון.
יש גם אתר אינטרנט בו תוכלו להתרשם בכתובת
בברכה ובתקווה שעזרתי.
סטפני

נ.ב - עוד משהו, הפנתי אליו חברה טובה שלי שסובלת ממסבוריאה/פסוריאזיס והוא התאים לה טיפול משולב של שמנים ומשחות. היא סיפרה לי שהיא מאוד מרוצה וטוענת שאחרי שבוע של טיפול היא כבר יכלה לחוש בשיפור, לכן אין לי ספק שיש משהו בצמחי המרפא האלו.

לרכישה ישירה של ערכת הנשירה:http://www.mrphbosem.com/


מצבי רוח:
אנשים רבים לא מודעים לכך שמצב הרוח שלהם עשוי להשפיע באופן ישיר על איבוד השיער שלהם. כיום ישנם מחקרים אשר מוכיחים כי ברגע שאדם נמצא במצב רוח של לחץ, חרדה, דיכאון, כעס ומתח הוא באופן טבעי סובל מאיבוד שיער והתקרחות בעקבות מצב הרוח שלו. ניתן לטפל באמצות שיחות, דימיון מודרך ותרכובת צמחים המרגיעה את מערכת העצבים.

התקרחות אצל גברים

התקרחות גברית
מה הסיבות ?
הסיבה להתקרחות גברית היא שילוב בין נטייה תורשתית גנטית להשפעות הורמונאליות של ההורמונים הגבריים (אנדרוגנים). באנשים עם נטייה גנטית להקרחה, ההורמון Dihydrotestoterone , הופך יותר מהרגיל לטסטוטרון פעיל על ידי אנזים שנקרא חמש אלפא רדוקטאז. עודף הפעילות של הטסטורון הפעיל בזקיק השערה גורם באנשים, עם הנטייה להקרחה, למעבר של זקיקי השיער באיזורים האופיינים ממצב של שיער בריא תקין למצב של שיער מנוון שאינו נראה לעיין.

טיפוליים רפואיים בהתקרחות גברית:

נשירה טבעית זו של כמאה שערות ליום מהווה תהליך טבעי ובריא לחלוטין. אף על פי כן, כאשר השיער מתדלדל במהירות או כשנראה שמספר השערות על המברשת והכרית הוא גדול ממאה, מומלץ לפנות לרופא עור לבירור סיבת הנשירה המוגברת.רופא עור יוכלעל ידי מספר שאלות מנחות, בדיקת עור הקרקפת, השיער,ובדיקות מעבדה פשוטות לעזור בזיהוי גורם הנשירה.

התקרחות גברית

מה הסיבות ?

הסיבה להתקרחות גברית היא שילוב בין נטייה תורשתית גנטית להשפעות הורמונאליות של ההורמונים הגבריים (אנדרוגנים). באנשים עם נטייה גנטית להקרחה, ההורמון Dihydrotestoterone , הופך יותר מהרגיל לטסטוטרון פעיל על ידי אנזים שנקרא חמש אלפא רדוקטאז. עודף הפעילות של הטסטורון הפעיל בזקיק השערה גורם באנשים, עם הנטייה להקרחה, למעבר של זקיקי השיער באיזורים האופיינים ממצב של שיער בריא תקין למצב של שיער מנוון שאינו נראה לעיין.

טיפוליים אלטרנטיבי טבעי בהתקרחות גברית:
1.שמפו /סבון הדס

2.מרכך גירניום .

3.קומפלקס שמנים צמחיים לנשירה המכיל צמחי מרפא כגון גרגירנית יוונית,סרפד,מליסה ועוד..לשימוש פנימי.

4.מסכה צמחי מרפא פעילה.

ועוד..


גנים ותורשה:
אחת הסיבות המרכזיות שבגללה אנשים צעירים סובלים כיום מנשירת שיער והתקרחות היא עקב הגנים אשר עוברים בתורשה הורמון הdht. כלומר במידה ואחד מהקרובים אליכם סובל מהתקרחות ישנו סיכוי שגם אתם תסבלו מהתקרחות כמובן שלא בהכרח באותה רמה אך הסיכוי לתופעה גדל. ניתן גם לפסוח על דור. במקרה וזאת הבעיה הטיפול אפשרי ביותר רק חשוב להגיע בזמן.
דרכי הטיפול בנשירת שיער:
בעקבות התופעה הגוברת של התקרחות בקרב אנשים צעירים, כיום ישנם חברות רבות אשר מציעות את שרותם בטיפול בהתקרחות ובאיבוד השיער בקרב נשים וגברים. אחת הדרכים שהיו עדיפות בעבר על אנשים רבים הסובלים מנשירת שיער הינה האפשרות להשתלת שיער. השיטה עובדת באופן של לקיחת שיער מהחלק האחורי של הקרקפת והחדרת זקיקי שיער למקום הנדרש לרוב לא יוצא באופן מושלם והעור נראה כאילו עבר ניקוב ונראה מקומט. לא מומלץ לבצע השתלת שיער ואף יקר !! אנו במרפא הבושם מצעים טיפול מושלם המבטא גופנפש ;הטיפול העברת רול סיכות 0.5 מ״ל פתיחת הפיונים בקרקפת והחדרת סירום טיפול מצמחי מרפא פעילים הכוללים סרפד, ארכובית,גרגירנית , אבץ ועוד כ3 טיפולים המשלבים ערכה טיפולית של מרפא הבושם המפיצה בשורה זאת לטריכקטלוגים מומחי שיער מרפאים ומטפלים ,אף כי הטיפול יכול להיות בבית המטופל לקבלת פרטים על ערכת הנשירה הרול דיקור להחדרת הצמחים קראו כאן;www.mrphbosem.co
דרך טיפול נוספת הינה צריכת תמציות צמחי מרפא אנשים רבים אשר סובלים ממחסור בויטמינים סובלים מנשירת שיער ולכן צריכת צמחי מרפא עשויה לעצור את נשירת השיער בלבד, כדי לשקם אותו צריך להגיע ליעוץ ובדיקה אצל מומחה ולהתאים טיפול פנימי חיצוני ושיטה בהתאמה אישית.
מומלץ ביותר לא להתחיל עם החומרים אשר מציעה הרפואה הקוונציונלית.


בעיות עור:
סיבה נוספת לכך שישנם אנשים רבים אשר סובלים מתופעה של נשירת שיער
הן מחלות עור:פסוריאזיס,סבוראה,בהקת,פטרת,אלרגיה ורגישויות עור שונים,אלופסיה,ועוד..אשר גורמות  לנשירת שיער ובעיקבות זאת השורשים של השיער נפגעים בגלל  מחלות העור וכמו כך עקב הרצון לטיפול במחלה בחומרים לא תואמים ואף כימיים או סנטתים להם הגוף רגיש. ובכך פעולת נשירת השיער מתגברת וגודלת, גם עודף שומן בשיער בעיקבות סבוראה-אסטמאה של העור יתר, יובש יתר וקשקשים גורמים לנשירת יתר ועד שלא נטפל  בקרקפת לא ניתן לחזק ולהבריא את השיערה, לרוב בעיות הראש העור וקרקפת הן התבטאות לתגובה פנימית ובכך שאנו מאזנים את הגוף לפי הנטיות הדבר מטפל במחלות הקרקפת והשומניות יתר.וודאי עם ניטול צמחי מרפא כגון אומגה 369 רצוי מצמחי מרפא מרווה.נר הלילה,פשתן,רגלת הגינה,דלעת, נאזן בעיה זאת מבפנים ויש לציין ששימוש קבוע במוצר מולטי אומגה של מרפא הבושם יכסה תופעה הנ"ל המגיע מחוסר חומצות שומן שהגוף אינו יודע לייצר או אף האדם שוכח ואינו נוטל.
יש לציין שאצל נשים סטרס,חוסר איזון הורמונלי לאחר הריון, שחלות פוליציסטיות, גיל ומעבר וכן חוסר איזון הבלוטות ובכלל בבלוטת התריס, כבד לא נקי, כליות וריאות ובכל אלו אנו מחזקים גם את הגוף מבפנים.כך שאין ספק שאם נטפל בכך ע"י קומפלקס איזון הורמונלי וקומפלקס גיל המעבר,קומפלקס נשירה וכמובן שמן נר הלילה נראה תוצאות מעולות ומהירות.

אצל גברים יש לשים לב :דיהידרוטסטוסטרון (DHT) הוא מטבוליט פעיל ביולוגית של הורמון הטסטוסטרון, הנוצר בעיקר בבלוטת הערמונית, באשכים, בבסיסי השערות ובבלוטות יותרת הכליה על ידי פעולתו של האנזים 5 אלפא רדוקטז. ל-DHT זיקה חזקה יותר פי כמה אל קולטן הטסטוסטרון. ה-DHT שייך לקבוצת התרכובות הנקראת אנדרוגנים.
הורמון ה-DHT עשוי, בין השאר, לגרום לשלב הגדילה של השערות להתקצר באופן משמעותי, ובכך להוביל לקרחות. במקרה זה מספרם של שורשי השיער איננו קטֵן, אלא שלב הגדילה של השערות מתקצר כל כך עד שלא ניתן להבחין יותר בגדילת שיער.
בנוסף, הורמון ה-DHT עשוי להוביל לבעיות בבלוטת הערמונית, במיוחד להגדלתה השפירה בגברים מבוגרים לרוב מדובר בשילוב של מספר סיבות הגורמות או מאיצות את בעיית נשירת השיער וחשוב לאבחן ולטפל בצמחי מרפא בהם הגופנפש משתקמים ומגיבים בחיוב.
בראש ובראשונה נמצא ההורמון ה-DHT אשר יושב על זקיקי השיער וגורם להתכווצותם,ההורמון אשר מצוי בגוף ברמת חוזק שונה אצל כל אחד. מושפע מהזיקה והחוסרים אשר נותנות לו מנגד ומאיצות משמעותית את תהליך הדילול וההתקרחות.שיטת הפיטותרפיה שלנו עובדת בצורה בדוקה!  אנו מאזנים את הגופנפש. לפי שיטת הפיטותרפיה-ריפוי בצמחי מרפא מדכאים את ההורמון הDHT אשר נמצא בראש רשימת ההתקרחות ובשילוב הטיפול של הצמחים אשר מרפא הבושם פיתח מזה כ-18 שנה בה מבצבץ ועולה כל שורש רדום מתעורר לחיים חדשים בראים ומרעננים

סובלים מנשירה? הינה טיפול מושלם עם תוצאות!

נשירת שיער טיפול טבעי  -  Natural treatment for hair loss

צמחי מרפא מונעים בעיות שיער מסוימות ומספקות מענה טבעי לצרכי השיער. שמנים הצמחיים נספגים בקרקפת בקלות, מגבירים את יעילות המוצרים ומזינים את הקרקפת. ניחוחותיהם הארומטיים של הצמחים  יוסיפו הנאה צרופה לפעולות החפיפה והריכוך של שיערך. טיפול טבעי בנשירת שיער תוך התמדה במוצרים ירוקים כגון "ערכת הדס" של מרפא הבושם ישיגו תוצאות מעולות לשימור איכות השעיר ובריאותו.

לקראה על אלה שכבר ניסו לחצו כאן:


תגובות

 1. שמפו הדס המלצה - עמליה

  מרפא הבושם......שמעון היקר רקחת מוצר נפלא שגיליתי אצלך בחנות היפה שלך שמפו לטיפול בשיער שמורכב מיופי של צמחים שעשה פלאים לשערי המתולתל אחרי נסיונות שונים ,וקניית מוצרים אחרים שלא עזרו אני לא יכולה בלעדי השמפו הנהדר שהיטיב והנשירה פסקה לחלוטין ,משחזרתי מסרילנקה מיד רכשתי עוד שלא יחסר,,,,,,,,, מומלץ, תוצאות נפלאות,,,,,,,ותודה לך שמעון,,,,,,עשייתך ברוכה, יישר כוח,,,,,,י
  Amalia Maman‎‏

  השבמחק
 2. ..זה שנים רבות שאני מכין רוקח ושוד על הפקה טבעית של שמפו טבעי מצמחי מרפא של א"י הנאספים בר למרגלות ההרי הגליל.
  שמפו הדס -של מרפא הבושם הינו שמפו מעולה המשלב הנאה רצופה ,טיפול,ריפוי טבעי ומזון לשיער והקרקפת .צמחי מרפא הדס,רוזמרין ,סרפד ,דפנה וארגן נרקחים ע"י באהבה בשילוב אומגה 3 מזרעי מרווה וכאן הדגש על חומרי גלם שהם 100% טבעים ביו אורגניים כך שמתקבל שמפו הדס נפלאים ובריאים לשיער ולעור כאחד.
  זאת הזדמנות פז להתנסות במוצר טבעי ומעולה שמפו הדס כי עכשיו הוא במבצע.
  לנוחיותכם ניתן לקבל את שמפו הדס עד הבית בטלפון אחד תוכלו להזמין -049952122
  ואם יותר נוח לכם תוכלו להזמין דרך האתר ולהנות משי נפלא מולטיאומגה 369 מבית היוצר של מרפא הבושם
  כנסו! כי טבעי שזה עובד פשוט טבעי...
  http://www.mrphbosem.com/
  הצג פחות

  השבמחק

פרסום תגובה